Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Придбання й встановлення дитячого майданчика на вул.Шевченка в с. Кобижча Бобровицького району Чернігівської обл.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Ми, жителі села Кобижча присимо депутатський корпус Бобровицької міської ради прийняти рішення щодо виділення 60541 гривні (шестидесяти тисяч п*ятсот сорок одної гривні) на придбання й встановлення дитячого майданчика по вул. Шевченка.
Більшість дитячих майданчиків розміщені в центральній частині села на значній відстані від вищевказаної вулиці на якій проживає близько 70 ти дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.
Розміщення дитячого майданчика дозволить урізноманітнити дозвілля дітей і поліпшить благоустрій вулиці і села в цілому.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Бобровицька міська рада повідомляє, що станом на 10 липня 2019 року електронну петицію про придбання й встановлення дитячого майданчика на вул. Шевченка в с. Кобижча Бобровицького району Чернігівської області, підтримали 95 осіб з 250 необхідних.
Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів, розглядається як звернення громадян.
Питання облаштування дитячого майданчика, зазначеного у вашому зверненні, буде розглянуте при формуванні програми соціально-економічного розвитку міської ради на 2020 рік.
Водночас звертаємо Вашу увагу, що придбання і встановлення дитячого майданчика можна було б зробити за рахунок коштів Бюджету участі, в рамках якого був оголошений конкурс Бобровицькою міською радою, умови конкурсу доведено до відома керівників всіх старостинських округів.
На даний час, ніхто не скористався такою можливістю.

Станом на 31 березня петицію підписали 95 осіб з 100 необхідних.

Показати