Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Забезпечити онлайн-відеотрансляцію комісій Дрогобицької міської ради!

ІНШІ

В Дрогобицькій міській раді працює шість постійних депутатських комісій.
Від рішень цих комісій передусім залежить розвиток міста, його змога забезпечувати потреби мешканців та розвиватись.
Робота комісій мала б бути абсолютно відкритою.
Однак, комісії відбуваються в робочий час, і не всі охочі/зацікавлені мають змогу там побувати.
Крім того, деякі комісії не публікують Протоколів своїх засідань, що унеможливлює моніторинг ухвалених комісією рішень і порушує права мешканців на доступ до публічної інформації.
Також досить часто про засідання тих чи інших комісій стає відомо уже пост-фактум.
З метою зникнення перешкод у доступі до засідань комісій Дрогобицької міської ради, для забезпечення прозорості в їх роботі, просимо:
1. Внести зміни в Положення про роботу кожної постійної депутатської комісії , якими забезпечити обов'язкову онлайн-відеотрансляцію засідань комісії на сайті Дрогобицької міської ради.
2. Внести зміни в Положення кожної постійної депутатської комісії , якими забезпечити збереження відеозапису з засідання комісій та вільний доступ до вказаних відео в розділі кожної комісії на сайті Дрогобицької міської ради.
3. У разі змін в режимі роботи комісій, перенесенні їх дати чи часу - інформувати про це додатково в новинній стрічці на сайті Дрогобицької міської ради.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Маріє Василівно, 22.02.2018 року на сесії Дрогобицької міської ради було розглянуто рішення "Забезпечити онлайн-відеотрансляцію комісій Дрогобицької міської ради!" та підтримано депутатами міської ради.

Результати поіменного голосування:
http://drohobych-rada.gov.ua/rezultaty-golosuvannya-xxx-sesiya-drogobytskoyi-miskoyi-rady-vii-sklykannya-vid-22-11-2017-2-2-2-2-2-2-2/
Додаток до рішення

Петицію підписали 67 осіб з 65 необхідних.

Показати