Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Забезпечити постійне функціонування туалету на набережній Дніпра в Каневі

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Канів – унікальне місто на мапіі України. Величний Дніпро, мальовничі ландшафти, славна історія завжди притягували сюди подорожуючих. Тому Канів має право нести статус туристичного міста. Але для того, щоб гостям нашого міста було комфортно тут , насамперед необхідно створити умови для дотримання чистоти та необхідні зручності для самих мешканців міста: туалети, освітлення, урни. Пропонуємо розпочати з ПАРКУ на березі ДНІПРА. Там з кожним роком збільшується кількість заходів, а відповідно і відпочиваючих. Багато років у парку існує громадський туалет, яким не можливо скористатися. Людям не лишається нічого, окрім користуватися кущами, нищачи цим самим природу!
ПРОПОНУЄМО:
1. Привести туалет на набережній Дніпра до нормального функціонального стану.
2. Внести до Статуту відповідного комунального підприємства зобов’язання забезпечити постійну роботу туалету в парку на набережній або власними силами, або через договірні відносини з підприємцем .
3. Сприяти облаштуванню у парку на набережній доступного туалету для людей з інвалідністю.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У середу, 18 вересня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було розглянуто матеріали електронної петиції щодо роботи міського туалету в парку на набережній річки Дніпро.
Було ухвалено рішення, яким доручено КП «Місто» забезпечити щоденний графік роботи міського туалету на набережній Дніпра з 1 квітня по 1 листопада щороку, починаючи з 2020 року.

Станом на 5 квітня петицію підписали 110 осіб з 100 необхідних.

Показати