Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Каневу - Велодоріжку!

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

У Каневі значна кількість жителів обрали велосипед як екологічний, корисний та зручний спосіб пересування, вибір, який давно зробили у більшості європейських країн.
У той же час, у нашому місті відсутня будь-яка велоінфраструктура.
Багато мешканців та гостей міста мали б чудову можливість подорожувати велосипедом від центру міста до Святині всієї України – Тарасової гори.
Розпочати розвиток вело інфраструктури міста Канева з побудови першої велодоріжки у місті – чудовий крок для початку розвитку Канева у культурному, соціальному та туристичному напрямках одночасно.
Тож побудова велодоріжки – давня мрія і молоді, і дорослих, і дітей.
Саме тому, ініціативна група пропонує побудувати першу у Каневі велодоріжку саме у напрямку Тарасової гори.
Наразі, планується розпочати влаштування першої Канівської велодоріжки від комплексу «Авто-ріка» вздовж по набережній до річкового причалу біля Тарасової гори. Враховуючи той факт, що на набережній від танцювального майданчика до моста навпроти будинку №47 по вулиці Героїв Дніпра вже існує асфальто-бетонне покриття дороги, ширина якого достатня для розподілу потоків пішоходи/велосипедисти, влаштування першої частини велодоріжки буде виконано шляхом розмітки відповідної смуги і встановлення знаків згідно ПДР.
Друга частина велодоріжки від моста навпроти будинку №47 по вулиці Героїв Дніпра до причалу біля Тарасової гори буде влаштована шляхом асфальтування смуги за всіма будівельними вимогами. Дана частина велодоріжки буде розміщена по ліву сторону від дороги в напрямку руху до Тарасової гори. Таке розташування забезпечить розподіл потоків велосипедистів, автомобілістів та пішоходів, що досить позитивно вплине на безпеку всіх учасників дорожнього руху.

Тому, ми просимо Канівську міську раду протягом 30 календарних днів з моменту набору даною Петицією необхідної кількості підписів:
1. Включити до порядку денного Канівської міської ради питання про розгляд проекту "Каневу - велодоріжку", зареєстрованого виконавчим комітетом Канівської міської ради за вх. № 2625/01-01-23; 4 вересня 2017 року;
2. Внести до бюджету міста Канева на 2018 рік відповідні витрати (або зміни до бюджету);
3. Внести до Генерального плану міста Канева Черкаської області відповідні зміни у зв'язку з побудовою велодоріжки, за необхідності;
4. Всебічно сприяти розбудові інфраструктури Канева - як прогресивного європейського міста!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

25.10.2017 виконавчим комітетом Канівської міської ради ухвалено рішення "Про електронну петицію "Каневу - велодоріжку!", відповідно до якого питання щодо будівництва велодоріжки в місті буде розглядатись на сесії Канівської міської ради у листопаді ц.р. Про прийняте рішення Вас буде повідомлено додатково.

Шановний Іване Віталійовичу!
30.11.2017 в залі засідань будинку рад відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради, в ході якого відбудеться розгляд проекту рішення щодо будівництва велодоріжки в місті Канів. Початок засідання о 10-00. Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні сесії.

Шановний Іване Віталійовичу!
Інформуємо, що в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради 30.11.2017 проект рішення "Про електронну петицію "Каневу - велодоріжка!" депутати не підтримали.

Станом на 24 квітня петицію підписали 121 особа з 100 необхідних.

Показати