Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Будівництво спортивного модуля «ОРСК» на КП «Міський стадіон»

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

У зв`язку з дефіцитом у холодну пору року критих спортивних майданчиків, будівництво спортивного залу є важливим питанням для нашого міста.

Будівництво спортивного залу:

1. Має забезпечити якісними умовами тренувань сотні дітей, що займаються різними видами спорту.
2. Дозволить проводити змагання всіх рівнів – міських, обласних та всеукраїнських.
3. Канівська дитячо-юнацька спортивна школа могла б отримати своє постійне місце для проведення навчально-тренувального процесу у зимовий період.
4. Проведення різноманітних спортивних та культурних заходів міста.

Тому, для популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури, спорту та якісного дозвілля канівчан, просимо розпочати будівництво спортивного модуля «ОРСК» на КП «Міський стадіон» у 2018 році.

Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Інформуємо про початок розгляду петиції «Будівництво спортивного модуля «ОРСК» на КП «Міський стадіон». Відповідні документи направлено до уповноваженого виконавчого органу міської ради, який підготує проект рішення щодо будівництва спортивного модуля в місті та представить його на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради 18 квітня ц.р.

У середу, 18 квітня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля «ОРСК» на КП «Міський стадіон».
Присутні взяли до відома матеріали поданої електронної петиції (автор С.Циба) щодо будівництва спортивного модуля «ОРСК» та доручили фінансовому управлінню, управлінню економічного розвитку, відділу комунального майна та земельних ресурсів м.Канів, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту підготувати проект рішення щодо будівництва спортивного модуля на розгляд міської ради.
Шановний Станіславе Івановичу, запрошуємо Вас взяти участь у засіданні сесії Канівської міської ради 3 травня ц.р. в залі засідань будинку рад, в ході якого розглядатиметься питання щодо будівництва спортивного модуля "ОРСК" на КП "Міський стадіон". Початок заходу о 10.00.

3 травня ц.р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». У рішенні, зокрема, йдеться, про підтримку електронної петиції та передбачення проектом бюджету розвитку м.Канева на 2019 рік співфінансування будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». До 1 вересня ц.р. відділ комунального майна та земельних ресурсів має провести відведення земельної ділянки для будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон».

Станом на 24 квітня петицію підписали 177 осіб з 100 необхідних.

Показати