Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Зниження ставки єдиного податку для підприємців 1-2 груп спрощеної системи оподаткування

ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

Підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 гривень збільшило податкове навантаження у порівнянні з січнем 2016 р. для фізичних осіб-підприємців майже у півтора рази для першої групи та більш ніж у 2 рази для другої групи. Це, в свою чергу, може відбитися на вартості товарів і послуг для кінцевого споживача.
В зв'язку з важкою економічною ситуацією для розвитку малого бізнесу з метою збереження конкурентного середовища, запобіганню припинення діяльності підприємців, збереження робочих місць, прошу розглянути можливість зменшення ставок єдиного податку для першої групи до 5%, для другої - до 10%.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

23.02.2017 року на 17 сесії Лохвицької міської ради 7 скликання, депутатами було розглянуто проект рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на 2017 рік для першої та другої груп платників єдиного податку на території Лохвицької міської ради», яким передбачалося встановлення на 2017 рік на території Лохвицької міської ради ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, в розрахунку на календарний місяць :
- для першої групи платників єдиного податку в розмірі 10 відсотків від прожиткового мінімуму встановленого законом на 1 січня 2017 року;
- для другої групи платників єдиного податку в розмірі 10 відсотків від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2017 року.
За результатами розгляду даного питання рішення прийняте не було. З 19 присутніх депутатів міської ради 7 проголосувало - «За», 8 - «Проти», 4 - Утрималося.
Додаток до рішення

Петицію підписали 60 осіб з 50 необхідних.

Показати