Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Спортивні змагання починаються і закінчуються роздягальнею!

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

На території Лохвицької гімназій №1 з травня 2019 функціонує спортивний майданчика зі штучним покриттям для гри в міні-футбол, такий же майданчик в середній школі №3 готовий до укладання штучним покриттям (влаштовано основу, змонтовано огорожу, яка обладнана ворітьми і хвірткою, на внутрішніх бігових доріжках укладено гумову плитку, зовнішню вхідну доріжку викладено бетонною плиткою), також готується до відкриття мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, великий теніс), який розташований по вул. Героїв України, 30а. Але проектами будівництва цих майданчиків не передбачено зон для роздягалень (лавочки з навісом та кріпленнями для одягу та взуття). На майданчиках займаються спортом не тільки учні під час уроків фізкультури, а і позаурочний час, а також багато дорослих спортсменів.
Пропоную на прилеглій території до вище зазначених спортивних майданчиків облаштувати зони з роздягальнями. Облаштувати ці місця лавочками чи пластиковими сидіннями, спорудити над ними навіси для захисту від дощу та снігу та спеціальними кріпленнями для розміщення верхнього та/чи змінного одягу та взяття.
Прошу всіх небайдужих лохвичан, що опікуються здоровим способом життя та фізичним розвитком і здоров’ям наших дітей, підтримати цю петицію.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

Станом на 27 лютого петицію підписали 50 осіб з 50 необхідних.

Показати