Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Збудувати продовження дороги від вул. Ряшівської (р-н Патона) біля Львівського аеропорту до вул. Наукової.

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Прошу продовжити роботу проекту, згідно якого планували збудувати дорогу - продовження вул. Ряшівської (р-н Патона) біля Львівського аеропорту до вул. Наукової.
Дана дорога значно би зменшила корки на вулиці Виговоського, через які львів’яни не можуть добратися на роботу і додому, а гості міста не мають можливості доїхати до пункту призначення.
Нагадаю, що питання про будівництво нової дороги біля Львівського аеропорту піднімалося ще перед Євро-2012. Тоді планувалося, що дорога матиме чотири смуги, а її будівництво частково фінансуватиметься з держбюджету. Однак через відстуніть такого фінансування дорогу так і не збудували.
Додам, що в цьому районі активно ведеться будівництво нових житлових комплексів, відкрився ТРЦ "Victoria Gardens", через дану ділянку багато маршрутів би значко скорочували час пересування, а також планується будівництво конгрес-центру.
Прошу розглянути дане питання і прискорити втілення проекту. Сподіваюсь на позитивне рішення. Дякую.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

20 грудня 2018 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами підтримано проект ухвали № 4414 Про розгляд електронної петиції "Збудувати продовження дороги від вул. Ряшівської (р-н Патона) біля Львівського аеропорту до вул. Наукової". До наступного пленарного засідання відповідальний виконавчий орган Львівської міської ради підготує дорожню карту вирішення проблем, порушених петицією.
Додаток до рішення

Петицію підписали 514 осіб з 500 необхідних.

Показати