Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 185 громад!

Демонтувати світлофори на перехресті вул.Угорська та пр. Червоної калини

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Дана петиція створена з вимогою демонтувати встановленні внаслідок відсутності логічного мислення і здорового глузду світлофори.

Після встановлення світлофорів на перехресті вул.Угорська та пр. Червоної калини в години пік утворюються величезні затори у різні напрямки від даного перехрестя.

В напрямку з Сихівського мікрорайону затор іноді досягає середини Сихівського мосту. Навіть згідно правил дорожнього руху - зупинка на мостах, шляхопроводах та естакадах заборонена.

По вулиці Угорській затор сягає головного входу в колишній завод "Полярон", а іноді ще далі.

Ще один факт - в напрямку руху в сторону центру міста, починаючи від перехрестя вул.Угорська та пр. Червоної калини до перехрестя з вул.Навроцького встановлено 3 (ТРИ !!!) світлофори на відстані 180 м. !!

Все це дуже негативно впливає як на екологічну ситуацію міста, на моральний стан водіїв, які вистоявши багато часу в заторі, потім, порушуючи ПДР (перевищення швидкості) намагаються встигнути по своїх справах.

Варто зазначити, що до моменту встановлення світлофорів на цьому перехресті, ніколи не спостерігалось заторів, не було жодних проблем з проїздом даного перехрестя, був значно менший рівень загазованості повітря для мешканців навколишніх будинків.

Прохання демонтувати встановлені світлофори в найкоротші терміни.
Автор:

Дата створення:

Станом на 22 листопада петицію підписали 250 осіб з 500 необхідних.

Показати