Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Система автостоянок і багатоповерхових паркінгів навколо історичного центру, ідеально курсуючий громадський транспорт, трамвайні колії в Лисиничах, Рясне, розширена мережа тролейбусних ліній, ландшафтно-рекреаційні території і зелені насадження у кожному кварталі, достатня кількість місць у дошкільний навчальних закладах, нові школи, інноваційний сміттєперебний завод, метро, хордові магістралі, 15 пожежних станцій, – це все є Львів, відповідно до Генерального плану, затвердженого ухвалою ЛМР у 2010році.
Станом на 2019 рік, через хаотично відкориговані детальні плани територій з грандіозними новобудовами на місцях рекреаційних, промислових, освітніх та бізнес зон - чинний Генплан м. Львова втратив реалістичність.
Саме розроблення місцевих правил забудови могли б надати розуміння міського розвитку усім львів’янам. Житлове будівництво і території придатні під житлову забудову у місті розвиваються не відповідно до Генплану, а у відповідності до наявності вільних земельних ділянок, незалежно від цільового призначення, стану інженерних мереж, наявності соціальної інфраструктури та транспортного сполучення.
Далекоглядне, міцне та витривале місто для майбутніх поколінь з якісною міською структурою та широкою різноманітністю, як центр економічної активності, науки , досліджень, креативних індустрій та інновацій, це те місто яке хоче бачити кожен львів’янин може існувати лише при наявності актуального стратегічного документу у сфері містобудування.

Вимоги:

• Прийняття ухвали ЛМР, щодо коригування генерального плану міста Львова.
• Виділити кошти на початок робіт по опрацюванню генерального плану міста у 2019році.
• В процесі коригування генерального плану міста Львова створювати вузькопрофільні експертні робочі групи за участі мешканців міста, міжнародних експертів, депутатів та чиновників.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

20 червня 2019 року депутатами на пленарному засіданні Львівської міської ради розглянуто проект ухвали № 5186 про розгляд електронної петиції “Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян“. За результатами розгляду проект ухвали депутатами підтримано.
Додаток до рішення

Петицію підписали 508 осіб з 500 необхідних.

Показати