Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Про перенесення авторинку з вул.Перфецького

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Прошу перенести авторинок з вул. Перфецького . Будки цього ринку повністю забрали тротуар, який призначений для пішоходів. Не місце автобазару біля житлових будинків. Крім цього, пан мер обіцяв перенести цей базар ще у 2011 році.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на електронну петицію «Про перенесення авторинку з вул. Перфецького, 9 у м.Львові» повідомляю наступне.
03.07.2003 року ухвалою міської ради № 720 «Про погодження ТзОВ «Торговий центр «Автосвіт» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для влаштування авторинку на вул. Перфецького, 9 у м.Львові» надано лише дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для влаштування авторинку. Однак, ТзОВ «Торговий центр «Автосвіт» розпочало освоєння земельної ділянки без затвердження проекту землеустрою та встановлення меж в натурі (на місцевості).
19.04.2007 року ухвалою міської ради № 786 прийнято рішення «Про відміну ухвали міської ради від 03.07.2003 року № 720 «Про погодження ТзОВ «Торговий центр «Автосвіт».
Відповідно до даних публічної кадастрової карти України, кадастровий номер на земельну ділянку по вул. Перфецького, 9 у м. Львові відсутній.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» самовільне зайняття земельних ділянок визначається як будь-які дії особи, які свідчать про фактичне використання не наданої їм земельної ділянки чи намір використовувати земельну ділянку до встановлення її меж в натурі (на місцевості) до одержання документа, що посвідчує право на неї та до його державної реєстрації.
Згідно з ст.10 вищезазначеного закону державні інспектори у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням законодавства про охорону земель мають право безперешкодно обстежувати у встановленому законодавством порядку земельні ділянки, що перебувають у власності та користуванні юридичних і фізичних осіб, перевіряти документи щодо використання та охорони земель.
Юридичне управління звернулось з відповідним зверненням щодо здійснення державного нагляду (контролю) за використанням земельної ділянки по вул. Перфецького, 9 до органу, який здійснює державний контроль за використанням та охороною земель. За результатами звернення Львівською міською радою буде підготовлено позовну заяву про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки по вул. Перфецького, 9.

Додаток до рішення

Петицію підписали 1028 осіб з 500 необхідних.

Показати