Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Прибирання господарів за своїми улюбленцями

ЕКОЛОГІЯ

У зв'язку з тим, що власники тварин яких вигулюють на території міста : парки, сквери, вулиці та інші місця - залишають свої екскременти. В надалі громадяни можуть в них вступити, псують естетичний вигляд міста. Тому, я пропоную господарів тварин (псів, котів і так далі) прибирати за своїми тваринами, а власників тварин, які відмовились прибирати екскременти тварин штрафувати в розмірі 1000 гривень. В даному випадку місто стане чистішим як в інших країнах світу і буде наповнювати бюджет міста.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Управлінням екології та благоустрою розглянуто петицію «Прибирання господарів за своїми улюбленцями», скеровану управлінням «Секретаріат ради» листом від 16.03.2016 №4-01-159, та повідомляємо наступне.

Сесією Львівської міської ради 17.03.2016 прийнято ухвалу, якою затверджено Правила утримання і поводження з тваринами у м.Львові, п.5.7 яких передбачено, що особа, яка утримує домашніх тварин, зобов’язана прибирати за нею екскременти на будь-якій території, включаючи територію під’їздів, сходових кліток, ліфтів, а також доріжок, тротуарів, газонів.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян.

Тобто на громадянина за порушення у сфері благоустрою, в т.ч. не прибирання господарів за своїми улюбленцями, може бути накладений штраф від 340 до 1360 грн.
Протоколи про адміністративне правопорушення за правопорушення, передбачене ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складають інспектори КП «Адміністративно-технічне управління» та працівники Управління патрульної поліції у м.Львові.
Адміністративними комісіями відповідно до ст.33 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладаються штрафи. При накладенні штрафу враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, та інші обставини, які впливають на розмір штрафу.

Водночас доцільним вбачається залучати ЛКП «Муніципальна дружина» для фото-відео фіксування фактів порушення благоустрою та виклику працівників Управління патрульної поліції у м.Львові для складання протоколу та застосування стягнень.

Даний висновок погоджено з постійною депутатською комісією екології та природокористування.

Петицію підписали 1101 особа з 500 необхідних.

Показати