Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Індивідуальне опалення в окремій квартирі

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Дозволити встановлювати індивідуальне опалення в окремих квартирах та приміщеннях. Надати право самому мешканцю (власнику помешкання) вибирати собі вид обігрівальних засобів (газ, електроенергію, сонячні батареї та інше). Дозвіл давати з виконанням всіх вимог техніко-нормативних документів.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розгляд питання щодо надання дозволу на відключення від системи центрального опалення віднесено до повноважень виконавчого комітету Львівської міської ради відповідно до рішення від 10.03.2006 № 297 «Про утворення постійно діючих міжвідомчих комісій з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання».
У своїй роботі постійно діюча міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання при виконкомі Львівської міської ради керується діючим житловим законодавством, постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007р. № 1268 «Про внесення змін до Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 169 від 06.11.2007р. «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» (п. 2.1, 2.2).
Відповідно до вищезгаданого, надання дозволу на влаштування індивідуальної системи опалення проводиться лише на будинок в цілому, за умови висловленої письмової згоди усіх власників приміщень у житловому будинку та технічної можливості.
Додаток до рішення

Петицію підписали 1044 особи з 500 необхідних.

Показати