Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Концепція соціально-економічного розвитку Львівської області

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Шановний Андрію Івановичу!
Жителі міста Львова та області звертаються до Вас з проханням розглянути можливість вирішення накопичених соціально-економічних проблем нашої громади за допомогою реалізації пропонованої концепції. Дана концепція пропонує комплекс заходів, спрямованих на вирішення соціальних проблем, а також сприяють економічному розвитку регіону і міста. Додатково, в зв'язку з поточною екологічною ситуацією просимо терміново впровадити окремі з нижчеперелічених заходів, бо від забруднення природи страждають, перш за все, підростаюче покоління і люди пенсійного віку, здоров'я яких вкрай вразливе від впливу зовнішніх факторів.
Комплекс заходів:
• Запровадження інституту ліцензування компаній, що здійснюють вивіз і зберігання відходів.
• Введення кримінальної відповідальності за незаконне вивезення, зберігання і викид побутових і продовольчих відходів.
• Підвищення штрафів за відсутність відповідної ліцензії на вивезення і зберігання відходів.
• Установка онлайн веб-камер і парканів по периметру звалищ.
• Формування дружин (добровольців), які будуть цілодобово патрулювати місця звалищ.
• Залучення іноземних інвесторів за допомогою введення режиму вільної економічної зони в області, спрямованої, в тому числі, на створення майданчика, на яку будуть залучені зарубіжні компанії, що спеціалізуються як на діяльності з переробки, так і на іншій економічній діяльності.
• Споруда сміттєпереробного заводу на кошти, залучені з боку іноземних інвесторів, компанії яких будуть розміщені у вільній економічній зоні (частина від суми оренди за входження у вільну економічну зону буде перерахована на створення заводу).
• Створення гірськолижної та курортної бази на місці поточної звалища (застосування накопиченого Італією досвіду у вирішенні аналогічних екологічних проблем) - дана практика добре зарекомендувала себе в Європі.
• Підвищення туристичного потенціалу області шляхом побудови необхідної для створення і експлуатації гірськолижного курорту інфраструктури.
Таким чином, перераховані вище заходи дозволяють повністю стабілізувати соціально-економічну напруженість в області. Більш того, за допомогою стабілізації ситуації в краї заходи концепції дозволяють перетворити звалища та прилеглі території в високопрофіцітнi установи, які на додаток до розширення податкової бази припускають стимулювання економіки області та створення сотень нових робочих місць, що вкрай важливо в поточній економічній ситуації в країні.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На запропоновану Вами та підтриману електронну петицію від 02.07.2016р. «Концепція соціально-економічного розвитку Львівської області», повідомляємо наступне.

Департамент економічної політики розгляне можливість використання запропонованого комплексу заходів при формуванні стратегічних пріоритетів розвитку м. Львова на найближчий рік в контексті «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова на 2017 рік».
Додаток до рішення

Петицію підписали 1044 особи з 500 необхідних.

Показати