Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Надати право голосу підліткам( з 14 років) за проекти громадського бюджету Менської ОТГ

ІНШІ

Згідно додатку 2 до рішення 23 сесії Менської міської ради 7 скликання від 23.11.2018 №466 " Про громадське бюджетування ( бюджет участі) в Менській міській об'єднаній територіальній громаді" було затверджено " Положення про громадський бюджет ( бюджет участі).
Між 3.1 і 5.1 пунктами цього положення існує певне протиріччя, на яке падає незрозуміла тінь абсурду і відсутня здорова логіка.
Далі цитований текст з цього документу:
"3. Порядок подання проектів та вимоги до проектів
3.1. Кожний громадянин України, який досяг 14 років і отримав паспорт громадянина України, може подати не більше ніж один Проект, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів Громадського бюджету протягом одного бюджетного року".
І наступний:
"5. Голосування за проекти та підрахунок результатів
5.1. Вибір Проектів, які попередньо отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють жителі, що постійно проживають в Громаді та яким виповнилося 16 років та мають паспорт громадянина України, шляхом відкритого голосування у пунктах голосування (в т. ч. на електронних майданчиках), порядок і організацію проведення голосування в яких затверджуються розпорядженням Менського міського голови до дати оголошення прийому Проектів"
Не знаю, чим аргументували депутати своє рішення, але на мою точку зору позбавити людину можливості проголосувати за проект, який вона особисто написала і подала, це жорстоко і є прямою дискримінацією підлітків ( вікова категорія 14-16 років), оскільки в молодих людей цієї вікової групи було вкрадене їхнє законне права голосу.
А тому наполегливо рекомендую переглянути пункти 3.1 і 5.1 цих положень, внести зміни, відновити справедливість і встановити мінімально-дозволений вік для голосування за проекти бюджету участі з 14 років.
Автор:

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Станом на 6 квітня петицію підписали 26 осіб з 100 необхідних.

Показати