Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Перейменувати вулицю Червона Площа на вулицю Героїв АТО

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Перейменувати вулицю Червона Площа на вулицю Героїв АТО
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

13 лютого з метою врахування громадської думки під час розгляду питання про перейменування вулиць, площ, провулків на території Менської міської ради, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, юві­лейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», згідно з положеннями постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення гро­мадського обговорення під час розгляду питань про присвоєн­ня юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святко­вих дат, назв і дат історичних подій» було проведено громадське обговорення. Окрім цього до Менської ради надійшло звернення від жителів м. Мена про перейменування вул. Червона площа на вул. Соборну, дане звернення підтримано відповідним депутатським зверненням. Є звернення від педагогічного колективу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Також надійшло звернення від громадської організації «Менська районна організація учасників антитерористичної операції» про перейменування вул. Червона площа на вул. Героїв АТО. Є звернення від філії “Менський сир” ППКФ “Прометей” щодо перейменування вулиці на Героїв АТО.
Триває обговорення в соціальній мережі «Вконтакте». На засіданні постійної комісії з депутатської етики, законності та правопорядку за участі громадськості було підтримано назву вул. Захисників України та рекомендовано винести на засідання сесії міської ради три варіанти перейменування для голосування.
22 лютого 2016 року під час рейтингового голосування депутатами прийнято рішення перейменувати вул. Червона площа на вул. Героїв АТО.

Петицію підписали 102 особи з 100 необхідних.

Показати