Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Надання земельних ділянок учасникам АТО

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Відповідно до до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», статті 118 Земельного кодексу України в місті Чернігів управлінням земельних ресурсів Чернгівської міської ради було розроблено проект передачі у власність земельних ділянок учасникам АТО. На даний час проект не реалізован в силу того, що на нього було накладено вєто попереднім складом міської ради. Вважаю що даний проект повинен бути переглянутий та затверджений поточним складом міської ради, а ділянки надані учасникам АТО відповідно до складених списків з врахуванням порядку набуття кандидатами статусу "Учасника бойових дій", що відповідатиме чинному законодавству. Прошу підтримати!!!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Менська міська рада 7 скликання серед різноманіття соціальнозначущих питань виокремила важливий напрямок допомоги учасникам бойових дій, які приймали участь в АТО. Виділення земельних ділянок - тривалий процес, оскільки станом на травень 2016 року ще не виготовлено детальний план території, де будуть виділятися земельні ділянки для будівництва. Ніяких "вето" або інших перепон міська рада не чинить. Земельні питання вирішуються виключно на сесії міської ради. Проекти рішень та прийняті рішення є у публічному доступі на офіційному сайті міської ради.
Усі звернення учасників бойових дій реєструються в порядку надходження.
Після виготовлення детального плану розпочнеться процес надання земельних ділянок, який відбуватися виключно в рамках та на підставі чинного законодавства.
Заступник міського голови
з питань діяльності виконкому
Скляр І.В.
Додаток до рішення

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Показати