Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Затвердження дизайн-коду на центральних вулицях Нікополя

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Пропоную прийняти рішення із затвердження принципів візуальної організації , розміщення вивісок на фасадах будівель принаймні головних вулиць м. Нікополя - проспект Трубників, вулиця Електрометалургів, вулиця Першотравнева, вулиця Шевченка, вулиця Отаманська, Микитинська, Херсонська (район Скверу визволення та Площі Богдана Хмельницького).

Такі рішення вже прийняті у Києві, Львові, Івано-Франківську, Дніпрі та інших містах України.

Згідно із прийнятими принципами розміщення вивісок у вищезазначених містах, забороненні надто яскраві, масивні вивіски, які контрастують із фасадом будівлі та захаращують простір. Не дозволяється заклеювати вікна, розміщувати яскраві лайтбокси прямокутної форми (краще тільки об'ємні літери та знаки), заборонені декоративні панелі, вивіски, що перекривають фасад (навіть якщо будівля не має історичної цінності), панелі та літери яскравого кольору, що не підходить під фасад будівель.

Це дозволить повернути будівлям їх природню архітектуру та привабливість, знешкодити незаконні вивіски та рекламу, покращити міське середовище без застосування додаткових коштів для реставрації будівель, оскільки можливість останнього наразі обмежена.
Автор:

Дата створення:

Станом на 31 березня петицію підписали 33 особи з 250 необхідних.

Показати