Єдина система

місцевих петицій

Ініціюй! Підтримуй! Впливай!

Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 147 громад!
Переглянути усі петиції

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Підвищення заробітної плати працівникам ЧАЕС відповідно до ст.12 ЗУ " Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС ..."

Показати повний зміст петиції

Відповідає:

ФОМІЧЕВ ЮРІЙ КИРИЛОВИЧ

СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про звернення до Міністра екології та природних ресурсів України

З метою захисту прав і законних інтересів членів трудового колективу ДСП «ЧАЕС», враховуючи мітинг (мирне зібрання), що відбулось в м. Славутич 12 квітня 2018 року, відповідно до Регламенту Славутицької міської ради, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст.ст. 10, 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положеннями Європейської хартії місцевого самоврядування, представляючи інтереси Славутицької територіальної громади, діючі від її імені та в її інтересах,

м і с ь к а р а д а

В И Р І Ш И Л А :

1. Звернутися до Міністра екології і природних ресурсів України, Семерака Остапа Михайловича, з метою налагодження конструктивного діалогу між органами державної влади України та Атомпрофспілкою шляхом проведення переговорів з розгляду суспільно-важливого питання щодо стану справ у атомно-енергетичному та промисловому комплексі України (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань реалізації Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прав і свобод людини, законності і правопорядку, протидії корупції, регламенту, впровадження в життєдіяльність територіальної громади Статуту і Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади, депутатської етики та регуляторної політики, і на секретаря міської ради В.В. Борисова.

Міський голова Ю.К.Фомічев

Станом на 17 липня надано відповідь на 15 петицій Переглянути